آیا اسکوتر برقی خطر دارد

آیا اسکوتر برقی خطر دارد ؟ در این مقاله میخواهیم با خطرهای احتمالی در مورد اسکوترهای برقی آشنا شویم که ممکن است به شما آسیب بزند و دانستن آنها باعث میشود تا از آسیب دیدگی جلوگیری شود. 

اسکوتر برقی در واقع همان دستگاهی است که دو پای خود را بر روی آن قرار می دهید و کمی خم شدن به جلو یا عقب باعث میشود تا اسکوتر حرکت کند. 

خطرهایی که ممکن است اسکوتر برقی داشته باشد : 

1- افتادن از اسکوتر : سوار شدن بر روی اسکوتر برقی کمی مهارت نیاز دارد و در ابتدای کار افراد نمی توانند تعادل خود را به خوبی بر روی آن حفظ کنند و همین امر باعث میشود که در ابتدای کار تعادل خود را از دست داده و بر روی زمین بیفتند. به همین دلیل پیشنهاد میشود که اگر در سوار شدن اسکوتر حرفه ای نیستید ، ابتدا از کلاه ، آرنج بند و زانوبند استفاده کنید تا اگر افتادید هیچ گونه آسیبی نبینید. استفاده از وسایل ایمنی برای کودکان حتی زمانی که حرفه ای شدند نیز پیشنهاد میشود تا همیشه از آسیب های احتمالی جلوگیری شود. 

2- برخورد با افراد : اگر برای کودک خود اسکوتر گرفته اید ، در مکان های شلوغ سعی کنید تا از اسکوتر استفاده نکند. مخصوصا در پارک ها یا مکان هایی که تعداد بچه ها زیاد است. کودکان درک محیطی کمتری دارند و ممکن است با سرعت زیاد به کودک دیگر برخورد کنند و باعث آسیب دیدگی شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *